גלית בן חמו נחמן

גלית בן חמו נחמן

קליניקה לטיפולי עור מתקדמים בעפולה

התקשרי

וואטסאפ

נווט

פייסבוק

אינסטגרם

בקרוב

קוסמטיקאית PME

גלית בן חמו נחמן מתמחה באבחון ופתרון בעיות עור באמצעות מגוון רחב של טיפולים, תכשירים ומכשור מתקדם.
הטיפולים המותאמים לכל אחד אחת באופן אישי על פי סוג ומצב העור. 

סוגי טיפולים

טיפול המהווה את בסיס לשמירה על בריאות ונראות העור שכולל – ניקוי העור, הסרת תאים מתים, ניקוי קומודונים (שחורים), חידוש העור באמצעות החדרת לחויות, מסיכות ופילינגים תוצרת חוה זינגבוים שיעניקו לעור מראה זוהר ורענן. הטיפול מותאם באופן אישי על פי אבחון סוג ומצב העור.

טיפול הבהרה- המשמש לטשטוש והעלמת כתמי עור. הטיפול ייעשה בהתאמה על פי סוג ומצב העור ויתבצע באמצעות מכשור מתקדם ובשילוב תכשירים בעלי מרכיבים פעילים מבית חוה זינגבוים ליצירת מראה עור אחיד. 

טיפול למניעה ועיכוב של תהליך הזדקנות העור. טיפול המבוצע באמצעות החדרת חומצות וויטמנים לעומק העור באמצעות פיליניגים ומסכות עם ריכוז של חומרים פעילים מבית חוה זינגבוים ומכשור מתקדם למראה עור צעיר, מתוח ורענן. הטיפול מותאם באופן אישי לפי סוג ומצב העור.

טיפול ובניית תכנית טיפול באקנה המותאמת אישית לפי סוג ומצב העור. באמצעות תכשירי חוה זינגבוים המבוססים על השיטה הדו-עומקית ומטפלים לא רק בפצעונים, שהם הסימפטומים לבעיה העורית, אלא גם בגורמים להופעתם, בשכבות העמוקות של העור.

טיפול לחידוש העור המתבצע באמצעות "פציעה מבוקרת" של העור על ידי מחטים קטנות ומסייע ביצור מוגבר של קולגן ואלסטין וזירוז תהליך התחדשות העור. טיפול ליצירת מראה אור אחיד, צעיר מתוח ורענן. 

הטיפול משמש למיצוק והידוק שכבות העור וטשטוש הקמטוטים ומסייע בהזרמת חמצן אל תאי העור ובכך הטיפול מעניק מראה עור מתוח, חיוני, צעיר ורענן.

הטיפול מיועד לחידוש העור ומסייע הפחתת צלקות אקנה וצלקות אחרות, סטריאה, רוזציאה, שינוי צבע, כתמים, קמטים עמוקים, נקבוביות פעורות, מרקם עור לא אחיד ופיגמנטציות. טיפול המתאים עבור כל סוגי העור.

הטיפול מתבצע באמצעות שילוב ייחודי של גלי רדיו רב-קוטבי ופולסים אלקטרומגנטיים- שילוב המספק אנרגיה וחימום לעומקי הרקמותומזרז את ייצור קולגן חדש ובכך מאפשר הידוק, מיצוק העור והפחתת צלוליט.

טכנולוגיה חדשנית להסרת שיער לצמיתות ללא כאבים.

תכשירים מבית חוה זינגבוים

הטיפולים בקליניקה נעשים באמצעות תכשירים בעלי מרכיבים פעילים אשר פותחו בטכנולוגיות פורצות דרך.
על מנת לשמור על תוצאות הטיפול חשוב להמשיך בטיפול ביתי על פי תוכנית טיפול שתותאם בהתאם למטרה, סוג ומצב העור.

שימוש במכשור מתקדם

כל הטיפולים המתקדמים בקליניקה באמצעות מערכת חכמה אחת.

ונוס ורסה

!טיפולים שמביאים תוצאות

…התגובות שלכם

"גלית רק רציתי להגיד לך שהתוצאה מדהימה! מופתעת שזה הפנים שלי. ללא ספק טיפול איתך זו חוויה. מהיום אני ואת זה סיפור אהבה."
"אני לא מאמינה שהצלקת שאני סוחבת איתי מעל 32 שנים עוד טיפול וזה נעלם אני בשוק לא האמנתי שאני יצליח להיפרד ממנו."
"וואו הפנים נקיות, זוהרות! פשוט אלופה."
"היי גלית יקרה... העור שלי נראה מצויין, מרגיש כמו עור של תינוק...איזה כייף. תודה על הטיפול, כמובן שאגיע שוב".
"בוקר טוב, ככל שחולף זמן מהטיפול העור נראה ומרגיש וווואאווווו.... הנקבוביות נסגרות, לא יודעת מה את עושה אבל ידי קסם יש לך ומי שמכיר אותי יודע שאני לא משחררת מחמאות בקלות."
Previous
Next

המליצו עליי לחברים

נבנה ע"י: VCARDS.CO.IL